KETE JAVE

Gurishta: Fitorja ndaj Ilirisë, detyrim për Vllazninë

Fitorja ndaj Ilirise eshte tashme detyrim per Vllaznine, per me teper pas fitoreve qe kane arritur dje Erzeni dhe Dinamo, dy rivalet e saj. Keshtu mendon njeri nga lojtaret e saj, mbrojtesi Erdenis Gurishta kur per mediat eshte shprehur: “Sigurisht...