KETE JAVE

Vllaznia ndalet nga Iliria. Pëson humbjen e parë në kampionat

Pas shtatë fitoresh dhe një barazimi, Vllaznia është ndalur në ndeshjen e fundit të fazës së parë, atë që ka zhvilluar pasditen e së hënës në stadiumin "Redi Maloku" të Fushë- Krujës nga Iliria vendase. Kjo e fundit ka...