KETE JAVE

Vllaznia mund edhe Erzenin dhe është edhe matematikisht në Superligë

Vllaznia ka bërë detyrën e saj duke fituar edhe në ndeshjen e rradhës atë ndaj Erzenit dhe siguron edhe matematikisht ngjitjen në Superligë katër javë para fundit të kampionatit. Në takimin e sotëm të luajtur në stadiumin e Shijakut,...