KETE JAVE

Liga Amatore/ Vllaznia U15-B vazhdon paraqitjet e mira në kampionat

Ekipet e Akademisë Vllaznia kanë zhvilluar ndeshjet e rradhës në kampionatet e Ligës Amatore fundjavën që shkoi. Kështu ekipi U15-A i drejtuar nga trajnerët Astrit Prençi dhe Ylad Pirani është mundur nga Brians me rezultatin 0-4. Nga ana tjetër,...