KETE JAVE

“Vllaznia B” fiton 4-2 ndaj Adës dhe ngjitet në vendin e tretë në renditje

"Vllaznia B" ka arritur të marrë një tjetër fitore në kampionat, këtë herë në "derbin" ndaj Adës në ndeshjen e luajtur pasditen e djeshme në Velipojë. Kuqeblutë në fakt kanë arritur të përmbysin gjithçka në pjesën e dytë pasi...