KETE JAVE

Vllaznia mund edhe Dinamon, shkon +11 nga ndjekësit

Vllaznia ben detyren dhe fiton ndaj Dinamos duke forcuar pozitat e saj ne renditje. Megjithate ndaj bluve nuk ka qene e lehte per te fituar.Ne pjesen e pare pavaresisht ndonje rasti te krijuar, nuk ka patur gol. Madje edhe...