KETE JAVE

Kuqeblutë gati për sfidën me Erzenin

Të shtunën ekipin i Vllaznisë do të zhvillojë ndeshjen e fundit të fazës së tretë të kampionatit, atë ndaj Erzenit. Takimi do të luhet në stadiumin "Loro Boriçi" në orën 16.00 dhe sigurisht që skuadra jonë do të kërkojë...