KETE JAVE

Vllaznia mund Vorën me 6 gola, diferenca me ndjekësit shkon në +10

Vllaznia ka arritur një fitore shumë të thellë ndaj Vorës në transfertë në shifrat 6-0 dhe njëkohësisht ka përfituar sërish nga humbja e Erzenit në Shënkoll duke bërë që diferenca me të tashmë të shkojë në 10 pikë. Çka...