Hyrje Akademia

Akademia

Vllaznia U19 fiton thellë ndaj Internacional, humbet Vllaznia U17

Vllaznia U19 merr nje tjeter fitore ne kampionat, madje kete here me goleade ndaj Internacional te cilin e ka mundur ne shifrat e thella 5-0. Në ndeshjen e luajtur në "Reshit Rusi" , kuqeblutë e drejtuar nga trajneri Luan...

Vllazni fiton 4-1 ndaj Partizanit dhe merr kreun. Humb Vllaznia U17

Janë luajtur në kryeqytet sot ndeshjet e prapambetura të kampionatve të moshave në mes ekipeve të Partizanit dhe Vllaznisë. Spikat takimi i 19 vjeçarëve ku ekipi ynë ka fituar me rezultatin 4-1 duke u ngjitur kësisoj në krye të...

Akademia Vllaznia, rezultatet e javës në kampionatet e Ligës Amatore

Fundjavën që lamë pas janë luajtur ndeshjet e rradhës të kampionateve të Ligës Amatore për Zonën e Veriut, në të cilin marrin pjesë edhe ekipet e Akademisë Vllaznisë. Rezultatet e arritura prej tyre kanë qenë shumë pozitive. Kështu, ekipi...