Hyrje Lajme Faqe 187

Lajme

Bushiç: Skënderbeu është kampion por ne do ta mundim

Në Shkodër mbase ka patur paragjykime për nivelin e këtij futbollisti. Disa ndoshta  kanë menduar se nuk do t’I ndihmonte me lojën dhe golat e tij por në fakt po ndodh ndryshe. Tomislav Bushiç po shënon rregullisht duke e...

Bushiç: Skënderbeu është kampion por ne do ta mundim

Në Shkodër mbase ka patur paragjykime për nivelin e këtij futbollisti. Disa ndoshta  kanë menduar se nuk do t’I ndihmonte me lojën dhe golat e tij por në fakt po ndodh ndryshe. Tomislav Bushiç po shënon rregullisht duke e...

Arsen Sykaj; Ndeshja ndaj Skënderbeut, njëra nga finalet tona

Vllaznia është skuadra që ka pësuar më pak gola në pesë javët e deritanishme të kampionatit. Vetëm dy të tillë. Arsen Sykaj, një nga pjestarët e repartit të mbrojtjes së kësaj skuadre, ndjehet mirë me këtë gjë por nuk...

Arsen Sykaj; Ndeshja ndaj Skënderbeut, njëra nga finalet tona

Vllaznia është skuadra që ka pësuar më pak gola në pesë javët e deritanishme të kampionatit. Vetëm dy të tillë. Arsen Sykaj, një nga pjestarët e repartit të mbrojtjes së kësaj skuadre, ndjehet mirë me këtë gjë por nuk...

Sinani: Kjo Vllazni e shkëlqyer. Meritë e veçantë e Grimës

Të shtunën  ka qenë në stadiumin “Loro Boriçi” për të ndjekur skuadrën e tij të zemrës në ndeshjen e rradhës me Laçin. Vioresin Sinani, golashënuesi më I mirë në historinë e Vllaznisë, ndoshta ka mbetur I befasuar nga loja...

Sinani: Kjo Vllazni e shkëlqyer. Meritë e veçantë e Grimës

Të shtunën  ka qenë në stadiumin “Loro Boriçi” për të ndjekur skuadrën e tij të zemrës në ndeshjen e rradhës me Laçin. Vioresin Sinani, golashënuesi më I mirë në historinë e Vllaznisë, ndoshta ka mbetur I befasuar nga loja...

Zyrtare: Vllaznia- Skënderbeu luhet të enjten në ora 14.00

Ndeshja e javës së gjashtë të Superligës në mes ekipeve të Vllaznisë dhe Skënderbeut nuk do të luhet ditën e mërkurës siç mendohej por të enjten. Kështu ka vendosur ditën e sotme Federata Shqiptare e Futbollit teksa ka lajmëruar...

Zyrtare: Vllaznia- Skënderbeu luhet të enjten në ora 14.00

Ndeshja e javës së gjashtë të Superligës në mes ekipeve të Vllaznisë dhe Skënderbeut nuk do të luhet ditën e mërkurës siç mendohej por të enjten. Kështu ka vendosur ditën e sotme Federata Shqiptare e Futbollit teksa ka lajmëruar...

Kryebashkiaku Luka sërish pranë skuadrës. Edhe 2 milionë lekë premio

Tashmë duket se ka bërë ritual. Kryebashkiaku i Shkodrës, njëkohësisht edhe president i Vllaznsië, pas fitoreve të skuadrës së tij zbret nga tribuna ViP në dhomat e zhveshjes për të uruar dhe përshëndetur futbollistët dhe stafin drejtues.kështu ka bërë...

Kryebashkiaku Luka sërish pranë skuadrës. Edhe 2 milionë lekë premio

Tashmë duket se ka bërë ritual. Kryebashkiaku i Shkodrës, njëkohësisht edhe president i Vllaznsië, pas fitoreve të skuadrës së tij zbret nga tribuna ViP në dhomat e zhveshjes për të uruar dhe përshëndetur futbollistët dhe stafin drejtues.kështu ka bërë...