Hyrje Lajme Faqe 191

Lajme

Vujadinoviç: Vllaznia merr të paktën 4 pikë në dy ndeshjet e rradhës

Portieri malazez i skuadrës shkodrane Miroslav Vujadinoviç ka qenë i shqetësuar së tepërmi me vendimet e gjyqtarit Jemini në ndeshjen e fundit me Lushnjën. Ai ka reaguar edhe në fushë dhe madje është ndëshkuar me karton të verdhë prej...

Klubi i Futbollit Vllaznia akordon premio edhe për barazimin në Lushnjë

Klubi i Futbollit Vllaznia ka akorduar një premio prej 2 milionë lekësh (të vjetra) edhe për rezultatin e tretë pozitiv rradhazi që skuadra kuqeblu ka arritur. Bëhet fjalë pikërisht për barazimin e arritur në stadiumin "Roza Haxhiu" ditën e...

Klubi i Futbollit Vllaznia akordon premio edhe për barazimin në Lushnjë

Klubi i Futbollit Vllaznia ka akorduar një premio prej 2 milionë lekësh (të vjetra) edhe për rezultatin e tretë pozitiv rradhazi që skuadra kuqeblu ka arritur. Bëhet fjalë pikërisht për barazimin e arritur në stadiumin "Roza Haxhiu" ditën e...

Vllaznia U-17 fiton 3-1 në Durrës, Vllaznia U-19 vetëm barazim

Kanë nisur sot kampionatet kombëtare të Superligës për 17 dhe 19 vjeçarët. Sipas shortit të hedhur më parë, në ndeshjet e javës së parë, dy ekipet e Vllaznisë kanë qenë udhëtuese në Durrës duke u ndeshur me ekipet e...

Vllaznia U-17 fiton 3-1 në Durrës, Vllaznia U-19 vetëm barazim

Kanë nisur sot kampionatet kombëtare të Superligës për 17 dhe 19 vjeçarët. Sipas shortit të hedhur më parë, në ndeshjet e javës së parë, dy ekipet e Vllaznisë kanë qenë udhëtuese në Durrës duke u ndeshur me ekipet e...

Vllaznia e Bashkia Shkodër: Të ndëshkohet gjyqtari Lorenc Jemini!

Drejtuar: Presidentit te FSHF-se, z. Armando Duka Sekretarit te Pergjithshem, z. Ilir Shulku Sektorit te Arbitrimit prane FSHF-se Per njoftim: Te gjitha mediave   DEKLARATE PER SHTYP  ...

Vllaznia e Bashkia Shkodër: Të ndëshkohet gjyqtari Lorenc Jemini!

Drejtuar: Presidentit te FSHF-se, z. Armando Duka Sekretarit te Pergjithshem, z. Ilir Shulku Sektorit te Arbitrimit prane FSHF-se Per njoftim: Te gjitha mediave   DEKLARATE PER SHTYP  ...

Trajneri Canaj: Gjykimi na mohoi fitoren sot në Lushnjë

Shumë i revoltuar ka qenë trajneri i ekipit tonë Agim Canaj si në fushën e lojës ashtu edhe në përfundimin e ndeshjes të luajtur pasditen e sotme në "Roza Haxhiu" ndaj Lushnjës. Gabimi në golin e Lushnjës teksa duhej...

Trajneri Canaj: Gjykimi na mohoi fitoren sot në Lushnjë

Shumë i revoltuar ka qenë trajneri i ekipit tonë Agim Canaj si në fushën e lojës ashtu edhe në përfundimin e ndeshjes të luajtur pasditen e sotme në "Roza Haxhiu" ndaj Lushnjës. Gabimi në golin e Lushnjës teksa duhej...

Vllaznia ndalet në Lushnjë. Barazim 1-1 por vendos gjyqtari

Skuadra shkodrane vazhdon serinë e rezultateve pozitive. Sot ajo ka arritur të marrë një barazim në fushën e vështirë të Lushnjës në shifrat 1-1. Meritë e Vllaznisë së Agim Canajt kjo, që ka rikonfrimuar vetveten në një tjetër...