include_once(ABSPATH . WPINC . '/header.php'); Lajme | K.F. Vllaznia Shkoder | Faqe 211

Vllaznia e Bashkia Shkodër: Të ndëshkohet gjyqtari Lorenc Jemini!

Drejtuar: Presidentit te FSHF-se, z. Armando Duka Sekretarit te Pergjithshem, z. Ilir Shulku Sektorit te Arbitrimit prane FSHF-se Per njoftim: Te gjitha mediave   DEKLARATE PER SHTYP  ...

Vllaznia e Bashkia Shkodër: Të ndëshkohet gjyqtari Lorenc Jemini!

Drejtuar: Presidentit te FSHF-se, z. Armando Duka Sekretarit te Pergjithshem, z. Ilir Shulku Sektorit te Arbitrimit prane FSHF-se Per njoftim: Te gjitha mediave   DEKLARATE PER SHTYP  ...

Trajneri Canaj: Gjykimi na mohoi fitoren sot në Lushnjë

Shumë i revoltuar ka qenë trajneri i ekipit tonë Agim Canaj si në fushën e lojës ashtu edhe në përfundimin e ndeshjes të luajtur pasditen e sotme në "Roza Haxhiu" ndaj Lushnjës. Gabimi në golin e Lushnjës teksa duhej...

Trajneri Canaj: Gjykimi na mohoi fitoren sot në Lushnjë

Shumë i revoltuar ka qenë trajneri i ekipit tonë Agim Canaj si në fushën e lojës ashtu edhe në përfundimin e ndeshjes të luajtur pasditen e sotme në "Roza Haxhiu" ndaj Lushnjës. Gabimi në golin e Lushnjës teksa duhej...

Vllaznia ndalet në Lushnjë. Barazim 1-1 por vendos gjyqtari

Skuadra shkodrane vazhdon serinë e rezultateve pozitive. Sot ajo ka arritur të marrë një barazim në fushën e vështirë të Lushnjës në shifrat 1-1. Meritë e Vllaznisë së Agim Canajt kjo, që ka rikonfrimuar vetveten në një tjetër...

Vllaznia ndalet në Lushnjë. Barazim 1-1 por vendos gjyqtari

Skuadra shkodrane vazhdon serinë e rezultateve pozitive. Sot ajo ka arritur të marrë një barazim në fushën e vështirë të Lushnjës në shifrat 1-1. Meritë e Vllaznisë së Agim Canajt kjo, që ka rikonfrimuar vetveten në një tjetër...

Trajneri Canaj: Duam fitoren edhe në Lushnjë

Dy fitoret ndaj Kukësit dhe Tiranës, nuk "e kanë ngopur" trajnerin e Vllaznisë Agim Canaj. Ai dëshiron dhe do të kërkojë edhe fitoren e tretë rradhazi, këtë herë në transfertën e Lushnjës. Kuqeblutë kanë zhvilluar seancën e fundit sot...

Trajneri Canaj: Duam fitoren edhe në Lushnjë

Dy fitoret ndaj Kukësit dhe Tiranës, nuk "e kanë ngopur" trajnerin e Vllaznisë Agim Canaj. Ai dëshiron dhe do të kërkojë edhe fitoren e tretë rradhazi, këtë herë në transfertën e Lushnjës. Kuqeblutë kanë zhvilluar seancën e fundit sot...

Arsen Sykaj: Me Rajoviç gjithçka OK në qendër të mbrojtjes

Pas tre sezonesh është krijuar sërish kjo dyshe, Blazho Rajoviç- Arsen Sykaj në qendrën e mbrojtjes së Vllaznisë. Të dy sëbashku ata duket se merren vesh mjaft mirë me njëri- tjetrin dhe për rrjedhojë skuadra funksionon ashtu siç duhet...

Arsen Sykaj: Me Rajoviç gjithçka OK në qendër të mbrojtjes

Pas tre sezonesh është krijuar sërish kjo dyshe, Blazho Rajoviç- Arsen Sykaj në qendrën e mbrojtjes së Vllaznisë. Të dy sëbashku ata duket se merren vesh mjaft mirë me njëri- tjetrin dhe për rrjedhojë skuadra funksionon ashtu siç duhet...