Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7150
mod_vvisit_counterDje9026
mod_vvisit_counterKete jave44807
mod_vvisit_counterTe gjitha7759936

Zyrtare: Tifozët pa bileta në ndeshjen Vllaznia- Tirana

Shtyp pdf

Bëjmë të ditur për të gjithë të interesuarit se Federata Shqiptare e Futbollit ka dhënë Ok-in që hyrja e tifozëve në stadiumin "Loro Boriçi" për ndeshjen e kësaj jave Vllaznia- Tirana, të jetë falas. Kjo do të ndodhë për tribunat C,  D dhe E, ndërkohë që i vetmi përjashtim është tribuna qendrore, pra për tribunat A, B dhe VIP ku hyrja e tifozëve do të jetë me pagesë.KF Vllaznia falenderon institucionin e futbollit shqiptar që miratoi këtë kërkesë tonën për të mundësuar hyrjen e tifozëve falas në këtë ndeshje shumë të rëndësishme të kampionatit. Tashmë është në dorën e tyre të jenë të pranishëm në stadium ditën e shtunë në orën 17.00 për të mbështetur kuqeblutë. Natyrisht që jemi të bindur se kjo mbështetje nuk do të mungojë. Vllaznia ka nevojë për brohoritjet tuaja dhe prandaj ju ftojmë që të jeni në pranishëm në "Loro Boriçi" në këtë 90 minutësh të fundit të këtij kampionat. Forca Vllaznia!

Forca Vllaznia!

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al