Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1871
mod_vvisit_counterDje11897
mod_vvisit_counterKete jave1871
mod_vvisit_counterTe gjitha8426252

Ndërpritet kontrata me Cungun. Trajneri i ri është Ernest Gjoka

Shtyp pdf

Klubi i futbollit “Vllaznia” përshëndet punën dhe kontributin e deritanishëm të trajnerit Armando Cungu dhe informon ndërprerjen konsensuale të bashkëpunimit, në të mirë të “Vllaznisë” dhe të përmirësimit të rezultateve sportive. Urojmë suksese trajnerit Cungu në detyrat e ardhshme. Ndërkohë, bëjmë me dije se trajneri i ri i ekipit tonë do të jetë Ernest Gjoka. Pas shqyrtimit të katër kandidaturave, kemi vlerësuar karrierën e këtij të fundit, i cili një sezon më parë u shpall edhe kampion i Shqipërisë dhe pas bisedimeve të kryera me të, kemi rënë dakord që ai të marrë përsipër drejtimin e skuadrës tonë. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t'i urojmë suksese. Ne të gjithë sëbashku mundemi ta kthejmë Vllazninë aty ku i takon.
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al