Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot2167
mod_vvisit_counterDje11897
mod_vvisit_counterKete jave2167
mod_vvisit_counterTe gjitha8426548

Kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes Vllaznia- Partizani

Shtyp pdf

Nga dita e sotme kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes Vllaznia- Partizani që do të luhet ditën e dielë në orën 14.00 në stadiumin "Loro Boriçi". Bëjmë me dije se çmimet e biletave do të jenë të njëjta me ato të ndeshjeve të fundit. Kështu, një biletë në tribunën VIP kushton 1 mijë lekë, në tribunat A dhe B kushton 500 lekë ndërsa në të gjitha pjesët e tjera të stadiumit kushton vetëm 200 lekë. KF Vllaznia ju bën ftesë tifozëve shkodranë të jenë në stadium për të përkrahur skuadrën tonë për marrjen e një fitoreje të mundshme. Ne kemi nevojë për ju prandaj duam t'u kemi në shkallët e stadiumit. Bashkë mundemi ta ngjisim Vllazninë aty ku duhet!
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al