Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7213
mod_vvisit_counterDje9026
mod_vvisit_counterKete jave44870
mod_vvisit_counterTe gjitha7759999

Vllaznia në përgatitjet e fundit për ndeshjen me Teutën

Shtyp pdf

Ditën e sotme, ekipi i Vllaznisë ka vijuar me procesin stërvitor teksa paradreke, futbollistët kanë punuar në palestër ndërsa pasdite kanë zbritur në fushën e stërvitjes për të vijuar me programin tekniko-taktik. I vetmi futbollist që nuk ka mundur dot të stërvitet me grupin e lojtarëve ka qenë mesfushori Krymi që ka një shqetësim muskular dhe për këtë arsye është lënë pushim nga ana e stafit mjekësor. Ai nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen së dielës. Trajneri Gjoka ka folur krejt shkurt para skuadrës në fillim të stërvitjes dhe më pas, bashkë me ndihmësit e tij, Tafajn, Poloskën e Osmanin, kanë vijuar me programin e stërvitjes. Gjendja psikogjike e futbollistëve duket shumë e mirë dhe të gjithë janë optimist për sfidën e rradhës me Teutën. Nesër paradreke ekipi do të zhvillojë edhe një seancë të fundit në fushën sportive "Reshit Rusi" këtë herë dhe më pas, do të niset drejt Durrësit.
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al