Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4377
mod_vvisit_counterDje8963
mod_vvisit_counterKete jave51142
mod_vvisit_counterTe gjitha8007245

Vllaznia fiton miqësoren ndaj Tërbunit me rezultatin 1-0

Shtyp pdf

Me rezultatin 1-0 është mbyllur  ndeshja miqësore në mes Vllaznisë dhe Tërbunit, e luajtur pasditen e së premtes në stadiumin “Loro Boriçi”. Fatin e këtij takimi e ka vendosur goli I shënuar nga mesfushori Erald Çinari në minutën e 54-të të ndeshjes. Në fakt nuk kanë munguar edhe rastet e tjera për kuqeblutë por gjithsesi nuk janë shfrytëzuar si duhet nga ana e tyre. Pikërisht për këtë arsye, trajneri Ernest Gjoka pas ndeshjes ka deklaruar se skuadra ka ende për të rregulluar diçka në manovrën sulmuese. Kjo ka qenë miqësorja e dytë dhe e fundit për ekipin e Vllaznisë gjatë këtyre përgatitoreve dhe tashmë I duhet të mendojë për ndeshjen e kampionatit që do të zhvillohet javën e ardhshme në Shkodër ndaj Kukësit.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al