Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 2 6
2 DI 2 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot10587
mod_vvisit_counterDje11324
mod_vvisit_counterKete jave57454
mod_vvisit_counterTe gjitha8397714

Vllaznia U-19 sot në finalen e Kupës. Synon fitoren e troefeut

Shtyp pdf

Pasditen e së enjtes në "Elbasan Arena" do të luhet ndeshja finale e Kupës së Shqipërisë për U-19 në mes Vllaznisë dhe Shkëndisë së Tiranës. Një ndeshje që është vlerësuar maksimalisht nga futbollistët dhe stafi teknik i ekipit tonë. Po ashtu, edhe nga drejtuesit e klubit të cilët kanë bërë të mundur udhëtimin dhe akomodimin në Elbasan një ditë para ndeshjes për ekipin.

Gjendja e këtij të fundit duket shumë e mirë. Trajneri Zmijani ka besim se skuadra mund t'ia datë ta fitojë këtë ndeshje, rrjedhimisht edhe këtë trofe. KF Vllaznia i uron suksese djemve tanë 19 vjeçarë duke shpresuar që pas trofeut të titullit kampion të sezonit të kaluar, të sjellin në Shkodër tashmë edhe trofeun e Kupës së Shqipërisë.
© vllaznia.al


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al