Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot10775
mod_vvisit_counterDje14547
mod_vvisit_counterKete jave82999
mod_vvisit_counterTe gjitha8423259

Vllaznia firmos me tre futbollistë të huaj

Shtyp pdf

Mesnata e së premtes ka shënuar edhe fundin e merkatos për futbollistët e huaj dhe pikërisht për këtë arsye, KF Vllaznia ka bërë të mundur marrjen e tre futbollistëve që tashmë do të jenë pjesë e saj. Bëhet fjalë për mbrojtësin rumun Dan Gelu Ignat, sulmuesin brazilian Silvio Rodrigues Pereira Junior dhe sulmuesin nigerian Eziamaka Collins Ikenna. Me këto futbollistë tashmë skuadra është më e plotë megjithatë deri në fund të javës tjetër kur do të mbyllet merkatoja edhe për futbollistët e kampionatit shqiptar, mund të ketë edhe të tjera lëvizje që do ta bëjnë Vllazninë më të fortë në prag të nisjes së sezonit të ri.

© shkodrasport.com

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al