Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot10833
mod_vvisit_counterDje14547
mod_vvisit_counterKete jave83057
mod_vvisit_counterTe gjitha8423317

Vllaznia, firmosin edhe tre futbollistë të tjerë

Shtyp pdf

Gjatë ditës së sotme ka vijuar procesi i firmosjes së kontratave të reja me futbollistët aktualë të ekipit të parë të Vllaznisë. Konkretisht është rënë dakord dhe kanë firmosur kontratat e reja mbrojtësit Olsi Gocaj e Antonio Marku si dhe mesfushori Florind Bardulla. Procesi i firmosjes së kontratave të reja do të vijojë edhe gjatë ditës së nesër ku pritet të mbyllet gjithçka me 25 lojtarët e përzgjedhur nga stafi teknik për të qenë pjesë e skuadrës në sezonin futbollistik 2018-2019.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al