Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot11031
mod_vvisit_counterDje14547
mod_vvisit_counterKete jave83255
mod_vvisit_counterTe gjitha8423515

Vllaznia-Korabi të shtunën në ora 16.00 në "Loro Boriçi"

Shtyp pdf

Ndeshja Vllaznia- Korabi e vlefshme për javën e parë të kampionatit të kategorisë së parë, do të luhet të shtunën në orën 16.00 në stadiumin "Loro Boriçi". Klubi Vllaznia ka marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e kësaj ndeshje. Kjo do të jetë ndeshja e parë për kuqeblutë dhe deshira, njekohesisht edhe objektivi, eshte per ta nisur me fitore. Skuadra ka kohe qe pergatitet per kete gje dhe tashme mbetet vetem per ta konkretizuar ne fushen e lojes. Kuptohet qe presim edhe mbeshtetjen e sportdashesve tane eshte shume e rendesishme ne kete aspekt. Prandaj dhe presim qe ata te jene prane skuadres ne menyre qe ta nisim mbare kampionatin e ri sebashku.

www.vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al