Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot10773
mod_vvisit_counterDje14547
mod_vvisit_counterKete jave82997
mod_vvisit_counterTe gjitha8423257

Vllaznia vazhdon të mendojë për të ardhmen. Firmosin tre lojtarë të tjerë të rinj

Shtyp pdf

Ditët e fundit, drejtuesit e KF Vllaznia kanë firmosur tre kontrata të tjera me futbollistët e Akademisë. Bëhet fjalë për mbrojtësit Brendon Smajli e Serjan Repaj si dhe mesfushorin Emrah Fikaj. Ata kanë qenë sezonin e kaluar pjesë e ekipit U-19 ku kanë spikatur me paraqitjet e tyre dhe për këtë arsye, drejtuesit kanë menduar që me to të firmosin kontrata afatgjata. Repaj do të vazhdojë të luajë me ekipin e të rinjve, Smajli ndërkohë është në dispozicion të trajnerit Lika me ekipin e parë ndërsa Fikaj për momentin është duke u stërvitur me ekipin B. Të tre këta elementë konsiderohen të perspektivës ashtu siç janë edhe Palushani, Lekaj e Shimaj që kanë firmosur edhe ato me parë me klubin.

© vllaznia.al

 


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al