Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot5394
mod_vvisit_counterDje9721
mod_vvisit_counterKete jave15115
mod_vvisit_counterTe gjitha7496191

DEKLARATE PER SHTYP: Duam arbitrim korrekt në ndeshjen e nesërme

Shtyp pdf

Ndeshja e nesërme ndaj Teutës siç e kemi thënë gjatë gjithë këtyre ditëve, konsiderohet shumë e rëndësishme për ekipin tonë. Për këtë arsye, përderisa në përballjen e fundit me këtë ekip, KF Vllaznia ka një histori aspak të këndshme, shpresojmë shumë që të mos përsëritet skenari i eliminimit tonë në kupë pikërisht nga gjykimi skandaloz i Enea Jorgjit në atë ndeshje. Ne kërkojmë arbitrim të drejtë dhe korrekt në këtë takim dhe në fushë le të fitoje ekipi më i mirë. Ecuria e këtij sezoni ka treguar se Vllaznia është ndëshkuar nga arbitrimet jo vetëm në ndeshjen e kupës me Teutën, por edhe në disa ndeshje të tjera si ato me Partizanin, Kukësin, Flamurtarin dhe ndonjë tjetër. Për të gjitha këto, ne shpresojmë që nesër të jetë çdo gjë korrekte në fushën e lojës.
KF Vllaznia

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al