Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot5304
mod_vvisit_counterDje9721
mod_vvisit_counterKete jave15025
mod_vvisit_counterTe gjitha7496101

Vllaznia shkon për pikë në Kukës. Duam arbitrim korrekt

Shtyp pdf

Skuadra jonë është duke u përgatitur seriozisht prej ditësh për ndeshjen e rradhës, atë që do të zhvillojë nesër ndaj Kukësit dhe natyrisht që do të tentojë të bëjë një paraqitje sa më të mirë. Tek të gjithë futbollistët dhe tek stafi teknik vërehet seriozitet në të gjitha drejtimet dhe kuptohet që ata kanë ambicjet e duhura për të marrë një tjetër rezultat pozitiv. Vllaznia ka zhvilluar lojëra të mira në këtë kampionat dhe do të kërkojmë të bëjë të njëjtën gjë edhe në ndeshjen e rradhës, pavarësisht se luajmë ndaj njëri prej ekipeve më të mira të kampionatit.Skuadra jonë ka udhëtuar drejt Kukësit me objektivin e qartë për të marrë pikë, në rradhë të parë për të kërkuar arritjen e pikësynimit të saj në këtë kampionat. Por nga ana tjetër, shpresojmë dhe dëshirojmë që arbitrimi të mos bëhet faktor në këtë takim sepse në fakt, si në ndeshjen e fazës së dytë ndaj kukësianëve, edhe në atë të tretën, jemi ndëshkuar prej tyre. Për këto arsye, duam arbitrim korrekt.
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al