Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot5314
mod_vvisit_counterDje9721
mod_vvisit_counterKete jave15035
mod_vvisit_counterTe gjitha7496111

Deklaratë për shtyp e Klubit të Futbollit Vllaznia

Shtyp pdf

Njerëzit që nuk e duan Shkodrën dhe Vllazninë, mesa duket, nuk po e durojnë dot ecurinë pozitive të skuadrës tonë gjatë këtij sezoni dhe po sulmojnë me çdo lloj mashtrimi. Këto personazhe duket qartë se kanë për qëllim të dëmtojnë Vllazninë në momentet e saj më të mira, kur ajo është drejt realizimit të objektivit të saj për të siguruar një vend që e çon atë në Kupat e Europës. Lajme të tilla për më tepër vijnë në prag të një ndeshje shumë të rëndësishme siç është ajo e kësaj jave ndaj Partizanit dhe në vend që të mbështesin skuadrën për arritjen e një fitoreje, e sulmojnë atë në mënyra tepër të ulëta. Megjithatë Vllaznia, lojtarët, trajneri, i gjithë klubi është i vendosur për të vazhduar sfidën. Jemi të vendosur për të luftuar për suksesin, për t'i bërë një mbyllje sa më të mirë këtij sezoni dhe sigurisht, për të nisur planet për një skuadër edhe më të fortë në sezonin e ardhshëm.
KF Vllaznia

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al