Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 20 46
2 FL 20 35
3 LA 20 30
4 KU 19 29
5 KA 20 29
6 PA 19 28
7 LU 20 27
8 VL 19 18
9 TE 19 17
10 LU 20 10

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot2287
mod_vvisit_counterDje11581
mod_vvisit_counterKete jave13868
mod_vvisit_counterTe gjitha6551626

Dalin në shitje biletat për ndeshjen e së dielës me Partizanin

Shtyp pdf

KF Vllaznia bën me dije se biletat për ndeshjen e së dielës ndaj Partizanit tashmë kanë dalë në shitje dhe të gjithë sportdashësit shkodranë mund t'i blejnë ato në sportelet pranë stadiumit "Loro Boriçi", të cilët do të jenë të hapur edhe gjatë gjithë ditës së shtunë ashtu si dhe të dielën. Natyrisht që blerja e biletave që nesër do të ishte diçka e mirë në mënyrë që të mos krijohej asnjë konfuzion para ndeshjes siç ka ndodhur edhe në disa raste të mëparshme. Njëkohësisht ju njoftojmë se edhe për këtë ndeshje se biletat për të gjitha tribunat C dhe D do të jenë vetëm 200 lekë. Ulja e çmimit të biletave është bërë me qëllimin e vetëm që tifozët të jenë të shumtë në këtë numër në mbështetje të ekipit tonë për arritjen e një rezultati pozitiv edhe ndaj Partizanit.
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al