Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1706
mod_vvisit_counterDje14547
mod_vvisit_counterKete jave73930
mod_vvisit_counterTe gjitha8414190

Nesër dalin në shitje biletat e ndeshjes Vllaznia- Flamurtari

Shtyp pdf

KF Vllaznia sh.a bën të ditur se duke filluar nga dita e nesërme (e mërkurë) do të dalin në shitje biletat e ndeshjes Vllaznia- Flamurtari që do të luhet ditën e enjte në ora 14.00 në stadiumin "Loro Boriçi". Gjithashtu ju bëjmë me dije se çmimet e biletave edhe për këtë ndeshje do të jenë shumë të favorshme për tifozët tanë. Kështu, një biletë në tribunat C, D dhe E do të kushtojë vetëm 200 lekë të reja, ndërsa në tribunat A dhe B do të kushtojë 500 lekë ndërsa bileta për tribunën VIP do të kushtojë 1000 lekë. Ju bëjmë thirrje tifozëve për të qenë të pranishëm në stadium dhe për ta mbështetur skuadrën tonë për arritjen e një fitoreje të mundshme në këtë përballje të vlefshme për javën e pestë të kampionatit.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al