Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1671
mod_vvisit_counterDje11897
mod_vvisit_counterKete jave1671
mod_vvisit_counterTe gjitha8426052

Vllaznia sërish dy seanca në ditë. Paradite në palestër, pasdite në Golem

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë edhe ditën e sotme ka zhvilluar dy seanca stërvitore. Paradreke, ekipi i ndarë në dy grupe ka punuar në palestër nën drejtimin e trajnerit të përgatitjes atletike Gjergji Poloska dhe të zëvendëstrajnerit Fatjon Tafaj. Ndërkohë pasdite, kuqeblutë janë spostuar në fushën stërvitore të Golemit ku kanë punuar me topin si në aspektin teknik ashtu edhe atë taktik. Me ardhjen e stafit të ri teknik, ai është duke i kushtuar një vëmendje të veçantë rritjes së parametrave fizikë të futbollistëve dhe padyshim që koha nuk është shumë e përshtatshme pasi jemi në vazhdim të kampionatit, por gjithsesi po tentohet të bëhet më e mira në këtë drejtim.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al