Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot8090
mod_vvisit_counterDje11080
mod_vvisit_counterKete jave27616
mod_vvisit_counterTe gjitha8047406

Sot në orën 09.00 nis shitja e biletave të ndeshjes Vllaznia- Kukësi

Shtyp pdf

Sot në orën 09.00 në sportelet pranë stadiumit "Loro Boriçi" do të nisë shitja e biletave të ndeshjes Vllaznia- Kukësi që do të luhet pasditen e së premtes në orën 17.00. Çmimet e biletave do të jenë si në ndeshjet e tjera, pra 200 lekë për tribunat, C, D dhe E, 500 lekë për tribunat A dhe B si dhe 1000 lekë për tribunën VIP. Interesimi për këtë sfidë të parë të këtij viti duket më i madh se në ndeshjet e tjera sepse merkatoja e zhvilluar nga skuadra jonë ka ngrohur tifozët dhe padyshim që të gjithë presim fitore në këtë ndeshje të parë.
KF Vllaznia fton të gjithë tifozët shkodranë të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit "Loro Boriçi" për të mbështetur skuadrën tonë për arritjen e një fitoreje që do të ishte me shumë vlera për ecurinë e mëtejshme të saj në kampionat.
© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al