Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 2 6
2 DI 2 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot9871
mod_vvisit_counterDje11324
mod_vvisit_counterKete jave56738
mod_vvisit_counterTe gjitha8396998

Vllaznia vetëm barazim 0-0 ndaj Kamzës

Shtyp pdf

Vetem barazim 0-0 ne ndeshjen direkte ne mes Vllaznise dhe Kamzes.Pjesa e pare pavaresisht rasteve te krijuara, u mbyll ne barazim pa gola. Nje rezultat ndoshta logjik pavaresisht se Ribaj ne 2 momente ka qene shume prane golit. Por nga ana tjeter, edhe Kamza me ane te Rezit mund te kishte goditur ne kete pjese.E dyta nis me nje rast te Likes ne ‘50 kur gjuajti tokazi por Avdyli grushtoi topin.

Dy minuta me vone eshte Çinari me te majten e tij shume prane golit por topi kalon ngjitur me shtyllen pingule. Minutat kalojne dhe ankthi shtohet. Ne ‘83 Sukaj gjuan bukur fluturimthi por portieri Avdyli e ndal edhe njehere tjeter.Edhe ne te 85-tem serish e njejta histori teksa portieri mik eshte heroi i skuadres se tij.Edhe 5 minutat e shteses nuk dhurojne asgje per Vllaznine dhe kesisoj gjithçka mbyllet ne barazim 0-0.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al