Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 23
Sht., 25. Shk. 2017 17:00
Vllaznia
Vllaznia
-:- Skenderbeu
Skenderbeu

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 22
Die., 19. Shk. 2017 14:00
Korabi
Korabi
0:2 Vllaznia
Vllaznia

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 21 45
2 Sk 22 44
3 Pa 21 39
4 Lu 21 28
5 Ti 21 27
6 Vl 22 27
7 Te 22 23
8 Fl 20 20
9 La 21 20
10 Ko 21 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot769
mod_vvisit_counterDje3358
mod_vvisit_counterKete jave4127
mod_vvisit_counterTe gjitha4211726

Kemi 62 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 9 27
2 Apolonia 9 22
3 Kinostudio 9 19
4 AAS 9 16
5 Tirana AS 9 13
6 Juban Danja 9 13
7 Teuta 9 13
8 Skenerbeu 9 6
9 Dajti 9 3
10 The Door 9 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia humbet 0-1 miqësoren me Besëlidhjen

Shtyp pdf

Skuadra shkodrane ka humbur me rezultatin 0-1 ndeshjen miqësore ndaj Besëlidhjes. Takimi i luajtur pasditen e sotme në stadiumin e qytetit të Lezhës është mbyllur me fitoren e vendasve që kanë shënuar me anë të Ajazit golin e vetëm në minutën e 19-të pas një goditje të saktë me kokë brenda zonës. Trajneri Cungu e ka nisur ndeshjen me Agoviç, Gocaj, Cicmil, Bicaj, Mulemo, Krymi, Bardulla, Tafili, Kalaja, Çinari dhe Shtubina.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Komunikatë për shtyp: Ja e vërteta e çështjes "Mulemo"

Shtyp pdf

Në lidhje me një lajm të publikuar sot në një të përditshme sportive në lidhje me futbollistin Landry Mulemo që është në provë tek ekipi jonë, është drejtori sportiv i KF Vllaznia Eugent Zeka që sqaron të gjithë të vërtetën duke përgenjështruar ato që janë shkruar.

KOMUNIKATË PËR SHTYP E DREJTORIT SPORTIV TË KF VLLAZNIA EUGENT ZEKA

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Ekipet e Akademisë Vllaznia e nisin me fitore Kupën e Shqipërisë

Shtyp pdf

Ditën e sotme kanë nisur në Kamëz ndeshjet e Kupës së Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19. Një aktivitet që ashtu si vitin e kaluar, ka marrë përmasa më të mëdha dhe një rëndësi më shumë nga vetë Federata. Ekipet e Akademisë Vllaznia janë ndeshur respektivisht ai U-17 me Akademinë e Futbollit ndërsa U-19 ka luajtur me Porton.Ky i fundit ka fituar me rezultatin e thellë 4-0. Pjesa e parë në fakt ka patur rivalitet dhe është mbyllur pa gola.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia: Ja e vërteta e gjyqeve në FIFA

Shtyp pdf

Ditën e sotme në një media të shkruar është botuar një lajm në të cilin thuhej se në zyrat e KF Vllaznia kanë mbërritur dy vendime të FIFA-s për pagesa të detyrueshme në drejtim të dy ish- futbollistëve të saj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al