Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 27
Pre., 31. Mar. 2017 19:00
Tirana
Tirana
-:- Vllaznia
Vllaznia

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 26 52
2 Pa 26 52
3 Sk 26 50
4 Lu 25 36
5 Vl 26 32
6 Ti 26 30
7 Te 26 28
8 La 26 25
9 Fl 24 22
10 Ko 25 12

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1064
mod_vvisit_counterDje6646
mod_vvisit_counterKete jave7710
mod_vvisit_counterTe gjitha4675997

Kemi 125 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 14 42
2 Apolonia 14 35
3 Kinostudio 14 29
4 AAS 14 25
5 Teuta 14 22
6 Tirana AS 13 19
7 Juban Danja 14 19
8 Skenerbeu 14 9
9 Dajti 14 3
10 The Door 13 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Deklaratë për shtyp e Klubit të Futbollit Vllaznia

Shtyp pdf

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, zj.Voltana Ademi, në cilësinë e Presidentes së Klubit të Futbollit Vllaznia, në takimin e organizuar nga ana e saj, kërkoi nga drejtuesit dhe stafi teknik që të bashkëpunojnë ngushtësisht, duke marrë dhe ndarë përgjegjësitë, qofshin ato administrative e qofshin ato teknike.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-19 fiton 4-2 ndaj Internacional. Ndalet Vllaznia U-17

Shtyp pdf

Vllaznia U-19 e ka nisur me fitore ecurinë e saj në këtë gjysëm të dytë të kampionatit. Në takimin e luajtur sot në Shkodër, ajo ka fituar me rezultatin 4-2 ndaj Internacionalit. Mbrojtësi Enes Isufi do të zhbllokonte shifrat që në minutën e 11-të kur kaloi në avantazh kuqeblutë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia fiton 9-0 në gjysmëfinale të kupës ndaj Tirana AS

Shtyp pdf

Vajzat e Vllaznisë kanë arritur një tjetër fitore në Kupën e Shqipërisë dhe nga fitimi i këtij trofeu, ato i ndajnë vetëm 90 minutat e finales.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia një "fitore me zemër". Mund 3-2 Flamurtarin

Shtyp pdf

Emocione të pafund në "Loro Boriçi". Vllaznia ka fituar vetëm në minutën e 93-të ndaj Flamurtarit.Goli i Pjeshkës i ka dhënë fitoren 3-2 kuqebluve në një takim që do të mbahet mend gjatë si rrjedhojë e mënyrës si u shënuan golat në fundin e tij. Ndeshja nisi mirë për vendasit por në fakt, do të ishin vlonjatët ata që do të shënonin të parët. Në minutën e 17-të Bushiç shfrytëzoi mirë një top të ardhur në adresë të tij dhe gjuan tokazi duke e dërguar atë në rrjetë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al