Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 36
Mër., 23. Maj. 2018 17:00
SKENDERBEU
SKENDERBEU
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3914
mod_vvisit_counterDje7091
mod_vvisit_counterKete jave3914
mod_vvisit_counterTe gjitha7290453

Kemi 71 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Alessandro Grigoletto: Vllaznia do ndërtohet shumë shpejt

Shtyp pdf

Drejtori teknik i "Gea Sport" Alessandro Grigoletto eshte takuar pasditen e sotme me kryetarin e Bashkise Shkoder Lorenc Luka teksa kane biseduar mbi problemet e fundit te krijuar ne klubin Vllaznia. Grigoletto deklaron se jane diskutuar disa pikat te cilat mendon se nuk jane te pazgjidhshme. "Kompania "Gea Sport" është e vendosur për të vazhduar punën tek Vllaznia. Unë merrem vetëm me anën teknike megjithatë besoj se gjërat kanë për ët shkuar mirë"- ka thënë ai.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Kompania "Gea Sport" konfirmon: Vazhdojmë tek Vllaznia!

Shtyp pdf

Nuk ka asnjë dyshim, kompania “Gea Sport” do të vazhdojë punën te Vllaznia. Këtë e ka bërë të ditur vetë presidenti i saj, Roberto Nava, përmes një komunikate për shtyp të shpërndarë paraditen e djeshme. Në këtë komunikatë, Nava i ka dhënë besimin e plotë stafit të tij, për vijimin e punës, duke zhbërë me një të rënë të lapsit të gjitha akuzat e rënda që shoqëruan Vllazninë gjatë ditëve të fundit.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Shtubina kthehet sërish: Më bindi zëvendëspresidenti Isufi

Shtyp pdf

Ka zgjatur më pak sesa 24 orë largimi i Ndriçim Shtubinës nga Vllaznia. Pasi kishte marrë letrat dhe u la i lirë nga klubi shkodran, mesfushori është kthyer përsëri në gjirin e kësaj skuadre. Ditën e djeshme ai është thirrur nga zv.presidenti Isuf Isufi dhe ka rënë dakord që të firmosë edhe për një vit tjetër me Vllazninë. Shtubina, pasi ka arritur akordin me drejtuesit e klubit, ka dalë në një prononcim për mediat, kur përveç problematikave, shpreh edhe besimin se gjërat do të ndryshojnë për mirë pranë Vllaznisë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia, stafi largon 5 të huajt. Në pritje mbrojtësi serb Aleksiç

Shtyp pdf

Tek Vllaznia nuk kanë fund ardhjet dhe ikjet e futbollistëve, kryesisht të huaj. Ditën e sotme, stafi drejtues i kuqebluve ka larguar nga prova pesë futbollistët e huaj që kanë qenë në stërvitje ditët e fundit. Bëhet fjalë për tre futbollistët shqiptaro- malazezë, Mollabeqiroviç, Divanoviç e Regjinoviç. Po ashtu është larguar edhe sulmuesi serb Smajoviç dhe mesfushori italian Papareli.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al