Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 20
Han., 19. Shk. 2018 18:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- TEUTA
TEUTA

KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 17
Han., 26. Shk. 2018 17:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
1:3 KUKESI
KUKESI

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 20 46
2 FL 20 35
3 LA 20 30
4 KU 19 29
5 KA 20 29
6 PA 19 28
7 LU 20 27
8 VL 19 18
9 TE 19 17
10 LU 20 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3235
mod_vvisit_counterDje7988
mod_vvisit_counterKete jave41713
mod_vvisit_counterTe gjitha6579471

Kemi 138 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia e Buduçnost hedhin idenë e krijimit të Ligës Ballkanike

Shtyp pdf

Klubet e Vllaznisë dhe Buduçnostit do të bashkëpunojnë me njëri- tjetrin jo vetëm në nivelin e ekipeve të para por edhe me Akademitë e tyre. Marrëveshja është arritur në mes dy drejtorëve të klubeve, atij të Vllaznisë Armir Grimës dhe të Buduçnostit Budimir Miranoviç. Ka qenë vizita e ekipit shkodran në Podgoricë ditën e shtunë që është konkretizuar me këtë marëveshje në zyrat e klubit të Buduçnostit.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Alban Hasani nis punën si trajner tek Akademia Vllaznia

Shtyp pdf

Ish- trajneri i kombëtares shqiptare të minifutbollit- Alban Hasani prej pak ditësh ka nisur punë tek Akademia Vllaznia. Ai është emëruar trajner tek Vllaznia U-17 teksa do të punojë bashkë me trajnerin tjetër Alban Noga për rritjen e cilësisë sportive të futbollistëve të kësaj moshe.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia mundet 0-1 në miqësore nga Çelik i Nikshiqit

Shtyp pdf

Vllaznia është mundur me rezultatin 1-0 nga Çelik I Nikshiqit në miqësoren e luajtur paraditen e sotme në Podgoricë. Goli I vetëm I ndeshjes, është shënuar nga malazezët që në pjesën e parë ndërkohë që duhet përmendur se loja e kuqebluve nuk është ngjitur në nivelin e duhur. Këtu ka ndikuar edhe era e fortë që ka shoqëruar zhvillimin e ndeshjes gjatë gjithë kohës, duke mos I lënë futbollistët të tregojnë vlerat e tyre.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia fiton 4-0 ndaj Adës. Provohen serbët Paunoviç dhe Dopudj

Shtyp pdf

Vllaznia ka fituar me rezultatin 4-0 ndaj Adës në miqësoren e saj të tretë gjatë kësaj periudhe përgatitore. Ndeshja është luajtur pasditen e sotme në fushën sportive “Reshit Rusi” dhe në fakt nuk mund të merret si barometër I gjendjes reale të kuqebluve sepse përballë kanë patur një kundërshtar që sapo kishte nisur stërvitjen.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al