Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 20
Han., 19. Shk. 2018 18:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- TEUTA
TEUTA

KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 17
Han., 26. Shk. 2018 17:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
1:3 KUKESI
KUKESI

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 20 46
2 FL 20 35
3 LA 20 30
4 KU 19 29
5 KA 20 29
6 PA 19 28
7 LU 20 27
8 VL 19 18
9 TE 19 17
10 LU 20 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3233
mod_vvisit_counterDje7988
mod_vvisit_counterKete jave41711
mod_vvisit_counterTe gjitha6579469

Kemi 136 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia- Ada, miqësore të mërkurën në orën 14.30 në "Reshit Rusi"

Shtyp pdf

Për kuqeblutë vjen edhe miqësorja e tretë. Ajo do të zhvillohet ditën e mërkurë në orën 14.30 në fushën sportive "Reshit Rusi". Kundërshtari i saj në këtë miqësore do të jetë ekipi i Adës. Në fakt, ka qenë planifikuar që kjo miqësore të luhej në Velipojë, pikërisht në fushën sportive "Adriatik" por reshjet e shumta të shiut që kanë rënë gjatë gjithë ditës së sotme, e kanë bërë të pamundur një gjë të tillë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Kupa e Shqipërisë për femra në Shkodër. Vllaznia pretendente

Shtyp pdf

Do të startojë të shtunën Kupa e Shqipërisë për sezonin 2013-14 në futboll për femra. Këtë vit, të gjitha ndeshjet e këtij kompeticioni të rëndësishëm, do të zhvillohen në qytetin e Shkodrës. Kërkesa e bërë nga ana e klubit Vllaznia në bashkëpunim edhe dy ekipet e tjera të Shkodrës, Juban Danja e The Door, ka gjetur aprovimin e Federatës Shqiptare të Futbollit e cila ka dhënë aprovimin e zhvillimit të këtyre ndeshjeve në qytetin tonë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia nga e hëna në Velipojë në përgatitje për rinisjen e sezonit

Shtyp pdf

Që nga mesdita e së hënës ekipi i Vllaznisë është nisur drejt Velipojës ku do të vazhdojë përgatitjet për nisjen e gjysmës së dytë të sezonit. Kuqeblutë janë sistemuar në kompleksin "Jakaj" në kushte mjaft të mira akomodimi ndërsa që skuadra po stërvitet në fushën sportive "Adriatik", aty ku i zhvillon ndeshjet e saj ekipi i Adës.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia për femra fituese e turneut "Miqësia". Mund 7-0 Vizion të Ferizajt në finale

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë në futboll për femra është shpallur fitues i turneut "Miqësia" të zhvilluar ditën e djeshme në Shkodër. Ajo ka mundur në finale me rezultatin e thellë 7-0 ekipin Vizion të Ferizajt të Kosovës. Në këtë turne, kanë marrë pjesë edhe dy ekipe të tjera, pikërisht ato të Shkodrës, Juban Danja dhe The Door. Ndeshjet e para sipas shortit, kanë vënë përballë njëra- tjetrës Juban Danjën me Vizion dhe Vllazninë me The Door.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al