Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 27
Enj., 29. Mar. 2018 17:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- SKENDERBEU
SKENDERBEU

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 26
Han., 19. Mar. 2018 14:00
KUKESI
KUKESI
2:0 VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 26 60
2 KU 26 45
3 LA 26 42
4 PA 26 39
5 FL 26 37
6 LU 26 37
7 KA 26 34
8 VL 26 27
9 TE 26 26
10 LU 26 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot955
mod_vvisit_counterDje7785
mod_vvisit_counterKete jave955
mod_vvisit_counterTe gjitha6777944

Kemi 98 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Trajneri Canaj: Ne jemi Vllaznia. Në Korçë shkojmë për të marrë pikë

Shtyp pdf

Pavarësisht se do të luajë në Korçë ndaj skuadrës kryesuese të kampionatit të dielën pasdite në orën 13.00, Vllaznia do të kërkojë marrjen e pikëve. Këtë e ka deklaruar pas seancës së sotme stërvitore trajneri I saj Agim Canaj. Ai ka vlerësuar si positive gjendjen aktuale të skuadrës që drejton dhe pikërisht nga kjo, ka shprehur besimin për një rezultat pozitiv në këtë takim të parë të këtij viti.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia mund pastër 3-0 Tirana AS. Në finale përballë Juban Danjës

Shtyp pdf

Vllaznia për femra ka siguruar finalen e Kupës së Shqipërisë të këtij sezoni. Në ndeshjen gjysmëfinale ndaj ekipit Tirana AS të luajtur mesditën e sotme, ajo ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 duke mos e vënë asnjëherë në dyshim kualifikimin për në turin final të këtij kompeticioni. Takimi është luajtur në fushën sportive “Reshit Rusi” dhe për të ndjekur atë kishte ardhur edhe trajneri I kombëtares shqiptare të femrave Altin Rraklli.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia akord me Canajn. Trajner edhe sezonin e ardhshëm

Shtyp pdf

Agim Canaj do të jetë trajner I Vllaznisë edhe për sezonin e ardhshëm. Trajneri aktual I kuqebluve është vlerësuar për punën e bërë gjatë gjysmës së parë të këtij sezoni dhe për këtë arsye, drejtuesit e klubit kanë vendosur t’ia rivonojnë kontratën edhe për një sezon tjetër.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vukçeviç e Nikoliç: Vllaznia me ne, do ketë pretendime të larta

Shtyp pdf

Të kënaqur që kanë zgjedhur Vllazninë për të luajtur deri në fund të sezonit, janë shfaqur të dy futbollistët e sapoblerë nga kuqeblutë. I pari që ka folur në konferencën e sotme për shtyp ka qenë malazezi Nikolla Vukçeviç.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al