Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 25
Mër., 14. Mar. 2018 14:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
0:0 PARTIZANI
PARTIZANI

KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 26
Han., 19. Mar. 2018 14:00
KUKESI
KUKESI
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 25 57
2 KU 25 42
3 LA 25 39
4 FL 25 37
5 LU 25 37
6 PA 25 36
7 KA 25 34
8 VL 25 27
9 TE 25 23
10 LU 25 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7824
mod_vvisit_counterDje10577
mod_vvisit_counterKete jave24253
mod_vvisit_counterTe gjitha6744414

Kemi 96 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Akademia Vllaznia me dy ekipe, miqësore në Podgoricë të premten

Shtyp pdf

Dy ekipe të Akademisë Vllaznia, ai i 17 dhe 19 vjeçarëve, do të zhvillojnë dy ndeshje miqësore ditën e premte në Podgoricë. Ata do ndeshen me moshatarët e tyre të Buduçnost.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Skënderbeu- Vllaznia luhet të dielën në orën 13.00

Shtyp pdf

Gjysma e dytë e sezonit futbollistik shqiptar do të nisë këtë të shtunë megjithatë Vllaznia ndeshjen e saj të parë për këtë vit do ta luajë të dielën. Pikërisht në Korçë ndaj Skënderbeut vendas. Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike sot datat dhe oraret e zhvillit të ndeshjeve të javës së 17-të të Superligës dhe tre takime do të luhen të shtunën ndërsa tre të tjerët të dielën.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e femrave mund 10-0 Dajtin. Në gjysmëfinale përballë Tirana AS

Shtyp pdf

Vllaznia, ashtu siç pritej është kualifikuar pa problem për në gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë në futboll për femra. Në ndeshjet e kësaj veprimtarie që sivjet po zhvillohen në Shkodër, vajzat kuqeblutë kanë fituar sot thellësisht 10-0 ndaj Dajtit. Ndeshja e zhvilluar në fushën sportive "Reshit Rusi" nuk ka patur shumë histori. Madje rezultati duhej të kishte qenë shumë më i thellë nga mënyra si është zhvilluar loja.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e Buduçnost hedhin idenë e krijimit të Ligës Ballkanike

Shtyp pdf

Klubet e Vllaznisë dhe Buduçnostit do të bashkëpunojnë me njëri- tjetrin jo vetëm në nivelin e ekipeve të para por edhe me Akademitë e tyre. Marrëveshja është arritur në mes dy drejtorëve të klubeve, atij të Vllaznisë Armir Grimës dhe të Buduçnostit Budimir Miranoviç. Ka qenë vizita e ekipit shkodran në Podgoricë ditën e shtunë që është konkretizuar me këtë marëveshje në zyrat e klubit të Buduçnostit.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al