Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 25
Mër., 14. Mar. 2018 14:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
0:0 PARTIZANI
PARTIZANI

KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 26
Han., 19. Mar. 2018 14:00
KUKESI
KUKESI
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 25 57
2 KU 25 42
3 LA 25 39
4 FL 25 37
5 LU 25 37
6 PA 25 36
7 KA 25 34
8 VL 25 27
9 TE 25 23
10 LU 25 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7748
mod_vvisit_counterDje10577
mod_vvisit_counterKete jave24177
mod_vvisit_counterTe gjitha6744338

Kemi 85 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Kupa e Shqipërisë për femra në Shkodër. Vllaznia pretendente

Shtyp pdf

Do të startojë të shtunën Kupa e Shqipërisë për sezonin 2013-14 në futboll për femra. Këtë vit, të gjitha ndeshjet e këtij kompeticioni të rëndësishëm, do të zhvillohen në qytetin e Shkodrës. Kërkesa e bërë nga ana e klubit Vllaznia në bashkëpunim edhe dy ekipet e tjera të Shkodrës, Juban Danja e The Door, ka gjetur aprovimin e Federatës Shqiptare të Futbollit e cila ka dhënë aprovimin e zhvillimit të këtyre ndeshjeve në qytetin tonë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia nga e hëna në Velipojë në përgatitje për rinisjen e sezonit

Shtyp pdf

Që nga mesdita e së hënës ekipi i Vllaznisë është nisur drejt Velipojës ku do të vazhdojë përgatitjet për nisjen e gjysmës së dytë të sezonit. Kuqeblutë janë sistemuar në kompleksin "Jakaj" në kushte mjaft të mira akomodimi ndërsa që skuadra po stërvitet në fushën sportive "Adriatik", aty ku i zhvillon ndeshjet e saj ekipi i Adës.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia për femra fituese e turneut "Miqësia". Mund 7-0 Vizion të Ferizajt në finale

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë në futboll për femra është shpallur fitues i turneut "Miqësia" të zhvilluar ditën e djeshme në Shkodër. Ajo ka mundur në finale me rezultatin e thellë 7-0 ekipin Vizion të Ferizajt të Kosovës. Në këtë turne, kanë marrë pjesë edhe dy ekipe të tjera, pikërisht ato të Shkodrës, Juban Danja dhe The Door. Ndeshjet e para sipas shortit, kanë vënë përballë njëra- tjetrës Juban Danjën me Vizion dhe Vllazninë me The Door.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazon 0-0 me Tiranën. Dy kroatët janë të pavlefshëm

Shtyp pdf

Në barazim 0-0 është mbyllur miqësorja në mes ekipeve të Vllaznisë dhe Tiranës. Ajo është luajtur pasditen e sotme në stadiumin "Loro Boriçi" dhe është ndjekur me interes nga një numër i konsiderueshëm tifozësh. Trajneri Canaj ka aktivizuar nga minuta e parë këto futbollistë: Vujadinoviç, Gocaj, Zefi, Sykaj, Marku, Belisha, Tafili, Kruja, Shtubina, Hajdari, Bushiç.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al