Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot6851
mod_vvisit_counterDje9913
mod_vvisit_counterKete jave26365
mod_vvisit_counterTe gjitha7741494

Kemi 96 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Canaj: Shpresoj shumë që në Krujë të na dalë në dritë goli

Shtyp pdf

Trajneri i Vllaznisë Agim Canaj është i bindur se në ndeshjen e nesërme me Kastriotin që do të luhet në orën 14.00 në Krujë, skuadra e tij do të dalë patjetër tek goli. Të paktën kështu shpreson duke u ndalur gjerë e gjatë dhe duke analizuar atë se çfarë ndodhi në dy ndeshjet e kaluara me Teutën dhe Flamurtarin.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazon 0-0 me Flamurtarin. Anullohet një gol mëse i rregullt

Shtyp pdf

Vllaznia është e pafat. Ajo nuk ka arritur të fitojë as sot ndaj Flamurtarit në ndeshjen e luajtur për turin çerekfinal të Kupës së Shqipërisë teksa në fund të takimit është fiksuar rezultati 0-0. Rreth 20 raste të pastra të humbura, mbi 30 goditje nga këndi të ekzekutuara, nuk I kanë mjaftuar kuqebluve për ta fituar këtë ndeshje.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia- Flamurtari, të mërkurën ora 14.00 në "Loro Boriçi"

Shtyp pdf

Të mërkurën do të luhet një ndeshje shumë e rëndësishme për ekipin e Vllaznisë. Bëhet fjalë për takimin me Flamurtarin që do të luhet në stadiumin "Loro Boriçi", takim ky i vlefshëm për turin çerekfinal të Kupës së Shqipërisë. Ky është takimi i parë i këtij turi ndërkohë që takimi i kthimit do të luhet pas dy javësh në stadiumin "Flamurtari" të Vlorës.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Akademia Vllaznia, dy barazime në miqësoret me Mlladost të Podgoricës

Shtyp pdf

Ekipet e Akademisë Vllaznia kanë zhvilluar edhe dy ndeshje të tjera miqësore me bashkëmoshatarë të tyre nga Mali i Zi. Kështu, 17 dhe 19 vjeçarët shkodranë janë ndeshur me ekipet e Mlladost të Podgoricës, ndeshje që janë zhvilluar në kompleksin sportiv në të hyrë të kryeqytetit malazez.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al