Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot6853
mod_vvisit_counterDje9913
mod_vvisit_counterKete jave26367
mod_vvisit_counterTe gjitha7741496

Kemi 96 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Trajneri Canaj: Vllaznia do të vuajë aleancat e kampionatit shqiptar

Shtyp pdf

Tejet i mërzitur është shfaqur trajneri i Vllaznisë Agim Canaj në konferencën për shtyp pas ndeshjes së barazuar pasditen e sotme me Teutën në shifrat 1-1. Ai ka fajësuar mungesën e fatit për moarritjen e fitores dhe njëkohësisht ka folur edhe për atë çfarë po ndodh në futbollin shqiptar duke u ndalur gjerësisht tek aleancat që po vërehen.“Normalisht në një ndeshje futbolli të luftuar deri në fund ajo që na mungoi ishte goli.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazon 1-1 ndaj Teutës në Shkodër. Shumë raste të humbura

Shtyp pdf

Vllaznia ka bere nje tjeter hap te gabuar. Ajo ka barazuar me rezultatin 1-1 ndaj Teutes Brenda ne Shkoder, ne ndeshjen e luajtur pasditen e se shtunes ne stadiumin “Loro Boriçi” duke I renduar edhe me shume pozitat e saj ne renditje. Goli I Shtubine ne minutat shtese te ndeshjes I ka dhene nje pike per ngushellim kuquqeblu te cilet ishin shume prane humbjes ne kete takim.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Trajneri Canaj: Teuta kërkon shumë kujdes por duhet ta mundim

Shtyp pdf

Ndeshja e javës së 18-të e Superligës shqiptare në mes Vllaznisë dhe Teutës që do të luhet ditën e shtunë në orën 14.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, konsiderohet shumë e vështirë por njëkohësisht edhe e rëndësishme për skuadrën shkodrane. Asaj nuk I lejohet as barazimi në këtë takim. Këtë e ka deklaruar edhe trajneri Canaj në prononcimin e tij për mediat një ditë para ndeshjes.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Luka- vajzave të Vllaznisë: Ju, shembull edhe për ekipin e djemve!

Shtyp pdf

Kryetari I Bashkisë Shkodër Lorenc Luka ka pritur paraditen e sotme në zyrën e tij ekipin e Vllaznisë në futboll për femra I cili vetëm një ditë më parë u shpall fitues I Kupës së Shqipërisë. Të pranishëm përveç vajzave të ekipit, kanë qenë edhe stafi drejtues, presidenti Lazer Matija por edhe drejtuesit e lartë të klubit, Fatos Gjyrezi dhe Armir Grima.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al