Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 26
Han., 19. Mar. 2018 14:00
KUKESI
KUKESI
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 25 57
2 KU 25 42
3 LA 25 39
4 FL 25 37
5 LU 25 37
6 PA 25 36
7 KA 25 34
8 VL 25 27
9 TE 25 23
10 LU 25 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3600
mod_vvisit_counterDje8796
mod_vvisit_counterKete jave37461
mod_vvisit_counterTe gjitha6757622

Kemi 149 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia reagon: Nëse gjykon Meta, ne mund të mos dalim në fushë!

Shtyp pdf

Drejtuesit e klubit të futbollit Vllaznia kanë reaguar mbrëmë në lidhje me njeriun që mund të gjykojë takimin e sotëm ndaj Laçit. Ky duket se është hamendësim I tyre megjithatë ata janë kundër Kridens Metës, arbitrit që mund të gjykojë në këtë takim. Kjo ngaqë një muaj e gjysëm përpara, e kanë shpallur “non grata” dhe përmes një deklarate zyrtare ia bënë të qartë këtë gjë edhe FSHF-së dhe Sektorit të Garave.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Canaj: Kemi probleme me mungesat por do kërkojmë pikë në Laç

Shtyp pdf

Trajneri i Vllaznisë Agim Canaj e ka konsideruar një ndeshje shumë të vështirë atë që do të luhet ditën e dielë në Laç ndaj skuadrës vendase por ka theksuar se me një impenjim të të gjithë futbollistëve, mund të merret një rezultat pozitiv. Kjo deklaratë është bërë prej tij pikërisht para seancës së fundit stërvitore të kësaj jave.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Tafili: I kënaqur që goli im eliminoi Partizanin

Shtyp pdf

Alsid Tafili ka qenë pa diskutim heroi i sfidës së djeshme, pasi me golin e tij i ka dhënë Vllaznisë kualifikimin ndaj Partizanit. 26- vjeçari ka hyrë në fushë në minutën e 96-të, por i kanë mjaftuar vetëm gjashtë të tilla për të shënuar golin e kualifikimit. I dalë nga akademia kuqeblu, por që më parë ka provuar të luajë edhe me Laçin, Teutën apo edhe në Greqi, prej dy sezonesh ka vendosur të rikthehet në Shkodër.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Minifutboll: Vllaznia eliminohet në gjysmëfinale nga Edro Vlora

Shtyp pdf

Vllaznia e minifutbollit nuk ka arritur dot të kalojë në finale të Kupës së Shqipërisë. Pasi kishte mundur Flamurtarin me rezultatin 3-1 në çerekfinale, shkodranët në turin gjysmëfinal janë ndeshur me ekipin tjetër vlonjat, pikërisht Edro Vlorën. Ndeshja është zhvilluar pasditen e së mërkurës në pallatin e sportit “Tomorr Sinani” të Elbasanit.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al