Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot6782
mod_vvisit_counterDje9913
mod_vvisit_counterKete jave26296
mod_vvisit_counterTe gjitha7741425

Kemi 90 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia mundet 0-1 në miqësore nga Çelik i Nikshiqit

Shtyp pdf

Vllaznia është mundur me rezultatin 1-0 nga Çelik I Nikshiqit në miqësoren e luajtur paraditen e sotme në Podgoricë. Goli I vetëm I ndeshjes, është shënuar nga malazezët që në pjesën e parë ndërkohë që duhet përmendur se loja e kuqebluve nuk është ngjitur në nivelin e duhur. Këtu ka ndikuar edhe era e fortë që ka shoqëruar zhvillimin e ndeshjes gjatë gjithë kohës, duke mos I lënë futbollistët të tregojnë vlerat e tyre.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia fiton 4-0 ndaj Adës. Provohen serbët Paunoviç dhe Dopudj

Shtyp pdf

Vllaznia ka fituar me rezultatin 4-0 ndaj Adës në miqësoren e saj të tretë gjatë kësaj periudhe përgatitore. Ndeshja është luajtur pasditen e sotme në fushën sportive “Reshit Rusi” dhe në fakt nuk mund të merret si barometër I gjendjes reale të kuqebluve sepse përballë kanë patur një kundërshtar që sapo kishte nisur stërvitjen.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia- Ada, miqësore të mërkurën në orën 14.30 në "Reshit Rusi"

Shtyp pdf

Për kuqeblutë vjen edhe miqësorja e tretë. Ajo do të zhvillohet ditën e mërkurë në orën 14.30 në fushën sportive "Reshit Rusi". Kundërshtari i saj në këtë miqësore do të jetë ekipi i Adës. Në fakt, ka qenë planifikuar që kjo miqësore të luhej në Velipojë, pikërisht në fushën sportive "Adriatik" por reshjet e shumta të shiut që kanë rënë gjatë gjithë ditës së sotme, e kanë bërë të pamundur një gjë të tillë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Kupa e Shqipërisë për femra në Shkodër. Vllaznia pretendente

Shtyp pdf

Do të startojë të shtunën Kupa e Shqipërisë për sezonin 2013-14 në futboll për femra. Këtë vit, të gjitha ndeshjet e këtij kompeticioni të rëndësishëm, do të zhvillohen në qytetin e Shkodrës. Kërkesa e bërë nga ana e klubit Vllaznia në bashkëpunim edhe dy ekipet e tjera të Shkodrës, Juban Danja e The Door, ka gjetur aprovimin e Federatës Shqiptare të Futbollit e cila ka dhënë aprovimin e zhvillimit të këtyre ndeshjeve në qytetin tonë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al