Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 6
Han., 16. Tet. 2017 14:00
KAMZA
KAMZA
1:0 VLLAZNIA
VLLAZNIA

KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 7
Sht., 21. Tet. 2017 14:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- PARTIZANI
PARTIZANI

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 6 16
2 KU 7 16
3 LA 7 10
4 FL 6 9
5 KA 6 9
6 PA 6 8
7 TE 6 7
8 VL 6 5
9 LU 7 5
10 LU 7 2

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot2035
mod_vvisit_counterDje6701
mod_vvisit_counterKete jave2035
mod_vvisit_counterTe gjitha5749242

Kemi 35 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Sherri dhe Demaj thirren në Kombëtaren U-17 nga trajneri Mustedanagiç

Shtyp pdf

Trajneri i kombëtares U-17 të vendit tonë, boshnjaku Xhemal Mustedanagiç që nga fillimi i kësaj jave ka nisur grumbullimin me ekipin e tij për ndeshjet e rradhës eliminatore që do të zhvillojë në ditët e ardhshme. Që prej së hënës, futbollistë e thirrur prej tij janë grumbulluar në Pogradec, aty ku do qëndrojnë për më shumë se dy javë. Në listën e lojtarëve që ai ka thirrur në këtë grumbullim, bëjnë pjesë edhe dy futbollistë të Akademisë Vllaznia. Bëhet fjalë për portierin Alen Sherri dhe për mbrojtësin Arlind Demaj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Disiplina vendos: Vllaznia dy ndeshje pa tifozë në fushën e saj

Shtyp pdf

Dy ndeshjet e ardhshme në fushën e saj, ekipi I Vllaznisë do t’I luajë në stadiumin “Loro Boriçi” por pa praninë e tifozëve të saj. Ky është vendimi që ka marrë sot Komisioni I Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit në mbledhjen e tij të rradhës. Në fakt pritej që sjellja e tifozërisë shkodrane në ndeshjen me Skënderbeun, të ishte pjesë e diskutimeve të këtij komisioni.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia ditën e shtunë ndeshje miqësore me ekipin e Adës

Shtyp pdf

Vllaznia do ta shfrytëzojë ndërprerjen e kampionatit për të zhvilluar një ndeshje miqësore. Pushimi I aktivitetit për ekipin shkodran duket se ka mbërritur në momentin më të mirë të mundshëm. Dy humbjet e njëpasnjëshme me Skënderbeun dhe Teutën kanë bërë që situata të mos jetë shumë entuziaste dhe stafi drejtues po mundohet të gjejë fajtorët për këto dy humbje. Analizat dhe diskutimet vazhdojnë por sigurisht që duhet punuar edhe për korigjimin e gabimeve të vërejtura deri më tani.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Alban Noga: Objektivi im jo titulli por nxjerrja e elementit cilësor

Shtyp pdf

Këtë sezon ka marrë një detyrë të re. Atë të trajnerit të parë të ekipit U-17 të Akademisë Vllaznia. Alban Noga në dy sezonet e kaluara ka qenë në rolin e zëvendëstrajnerit me ekipin U-19. Tashmë kuptohet që ka përgjegjësi më të madhe megjithatë ai është përgatitur për t'ia dalë me sukses. Në një prononcim për faqen tonë ai është shprehur:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al