Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 20
Han., 19. Shk. 2018 18:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- TEUTA
TEUTA

KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 17
Han., 26. Shk. 2018 17:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
1:3 KUKESI
KUKESI

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 20 46
2 FL 20 35
3 LA 20 30
4 KU 19 29
5 KA 20 29
6 PA 19 28
7 LU 20 27
8 VL 19 18
9 TE 19 17
10 LU 20 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3298
mod_vvisit_counterDje7988
mod_vvisit_counterKete jave41776
mod_vvisit_counterTe gjitha6579534

Kemi 135 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Albert Kaçi nis punë si trajner i Akademisë Vllaznia

Shtyp pdf

Rradhët e Akademisë Vllaznia shtohen me një tjetër emër të njohur të saj në vitet e fundit. Ai është Albert Kaçi që kësisoj bëhet pjesë e stafit të trajnerëve të saj. Ish- futbollisti i njohur i kuqebluve ka disa kohë që ka nisur punë bashkë me trajnerin tjetër Astrit Premçi me grupmoshën e 14 vjeçarëve. Duke qenë se me këtë grupmoshë ka patur një dyndje të madhe fëmijësh të rregjistruar, ka qenë e nevojshme gjetja e një trajneri tjetër dhe për këtë arsye, sytë janë hedhur drejt Kaçit i cili është në fund të karrierës së tij si futbollist.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-16 katër ndeshje- tre fitore, të gjitha në transfertë

Shtyp pdf

Ekipi Vllaznia U-16 që merr pjesë në Ligën Amatore- Zona e Tiranës, po bën një paraqitje të mirë në kampionat. Në katër javët e para, ai ka arritur tre fitore dhe vetëm një humbje në ndeshjen e parë. Interesant është fakti se të gjitha takimet ky ekip i ka luajtur në transfertë, në kryeqytet dhe një ecuri e tillë sigurisht që është për t'u përgëzuar.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Flamurtari- Vllaznia luhet ditën e dielë në orën 13.00 në Vlorë

Shtyp pdf

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike sot të gjitha datat dhe oraret e ndeshjeve që do të luhen deri në fund të vitit 2013. Bëhet fjalë për pesë ndeshjet që do luhen për kampionat dhe dy të tjerat e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Duke iu referuar ndeshjave të kampionatit dhe kryesisht të javës së 12-të që do luhen këtë fundjavë, konstatohet se ndeshja Flamurtari- Vllaznia që do të luhet në Vlorë, është caktuar për të dielën.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e femrave mund Dajtin 12-0 dhe shpallet "kampione e dimrit"

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë në futboll për femra ka arritur edhe një tjetër fitore këtë javë. "Viktima" e saj ka qenë Dajti dhe në fund të ndeshjes është fiksuar rezultati i thellë 12-0. Ndeshja është luajtur pasditen e së shtunës në Kamëz dhe është dominuar totalisht nga vajzat shkodrane të drejtuara nga trajneri Selami Pepaj. Vllaznia ka luajtur në këtë ndeshje me këtë formacion: Cadenoviç, VUjosheviç, Lazri, Proto, Sufaj, Bajrakurtaj, Gjini, Doçi, Franja, Gruda dhe Tula.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se



Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al