Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot999
mod_vvisit_counterDje9601
mod_vvisit_counterKete jave10600
mod_vvisit_counterTe gjitha7725729

Kemi 57 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia, vijnë një serb, një slloven dhe një kosovar për provë

Shtyp pdf

Mesdita e sotme ka rregjistruar stërvitjen e parë të ekipit të Vllaznisë për vitin 2014. Ajo çfarë ka rënë në sy në këtë seancë të parë, ka qenë prania e tre futbollistëve që kishin ardhur për provë. Bëhet fjalë për mbrojtësin boshnjak me pasaportë sllovene Aleksandar Beriç, për mesfushorin serb Ivan Kurtusiç dhe për mesfushorin kosovar të ardhur nga ekipi I Drenicës Hysen Tahiri.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia- Kukësi, miqësorja e femrave të dielën në orën 12.00 në "Reshit Rusi"

Shtyp pdf

Ai në mes ekipeve të meshkujve, është kthyer në një derbi të vërtetë. Vllaznia dhe Kukësi tashmë jo vetëm që nuk shihen si dy skuadra të një diference të madhe, përkundrazi ndeshjet në mes tyre janë kthyer në sfida shumë të mirëpritura për tifozëritë e të dy qyteteve veriore. Por e reja më e fundit është se nuk do kemi vetëm derbin e meshkujve.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Akademia Vllaznia mbyll vitin me analizën e punës 6 mujore

Shtyp pdf

Pasditen e sotme në zyrat e klubit të futbollit Vllaznia, është zhvilluar analiza e punës 6 mujore të Akademisë Vllaznisë. Kanë marrë pjesë të 11 trajnerët e kësaj Akademie si dhe përgjegjësi i saj Ismet Hoxha dhe drejtori sportiv i klubit Armir Grima. Ai që ka hapur këtë analizë ka qenë përgjegjësi i Akademisë Ismet Hoxha i cili ka folur për punën e bërë që nga seleksionimet në të gjithë ekipet në muajin gusht për të vazhduar deri më tani kur ka përfunduar gjysma e sezonit.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia: Bushiç është nën kontratë, nuk largohet nga Shkodra

Shtyp pdf

Në media të ndryshme ka ditë që qarkullojnë lajme për një largim të mundshëm të sulmuesit kroat Tomislav Bushiç nga Vllaznia. Për më tepër flitet për oferta nga ana e drejtuesve të klubeve të tjera në adresë të atij shkodran për ta lënë të lirë atë. Ditën e sotme ka patur një lajm për një kalim të mundshëm të këtij futbollisti tek Partizani dhe për këtë kalim, klubi Vllaznia gjoja ka kërkuar një dëmshpërblim prej 10 mijë eurosh.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al