Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 26
Han., 19. Mar. 2018 14:00
KUKESI
KUKESI
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 25
Mër., 14. Mar. 2018 14:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
0:0 PARTIZANI
PARTIZANI

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 25 57
2 KU 25 42
3 LA 25 39
4 FL 25 37
5 LU 25 37
6 PA 25 36
7 KA 25 34
8 VL 25 27
9 TE 25 23
10 LU 25 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot1325
mod_vvisit_counterDje5852
mod_vvisit_counterKete jave7177
mod_vvisit_counterTe gjitha6727338

Kemi 116 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia U-16 katër ndeshje- tre fitore, të gjitha në transfertë

Shtyp pdf

Ekipi Vllaznia U-16 që merr pjesë në Ligën Amatore- Zona e Tiranës, po bën një paraqitje të mirë në kampionat. Në katër javët e para, ai ka arritur tre fitore dhe vetëm një humbje në ndeshjen e parë. Interesant është fakti se të gjitha takimet ky ekip i ka luajtur në transfertë, në kryeqytet dhe një ecuri e tillë sigurisht që është për t'u përgëzuar.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Flamurtari- Vllaznia luhet ditën e dielë në orën 13.00 në Vlorë

Shtyp pdf

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike sot të gjitha datat dhe oraret e ndeshjeve që do të luhen deri në fund të vitit 2013. Bëhet fjalë për pesë ndeshjet që do luhen për kampionat dhe dy të tjerat e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Duke iu referuar ndeshjave të kampionatit dhe kryesisht të javës së 12-të që do luhen këtë fundjavë, konstatohet se ndeshja Flamurtari- Vllaznia që do të luhet në Vlorë, është caktuar për të dielën.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e femrave mund Dajtin 12-0 dhe shpallet "kampione e dimrit"

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë në futboll për femra ka arritur edhe një tjetër fitore këtë javë. "Viktima" e saj ka qenë Dajti dhe në fund të ndeshjes është fiksuar rezultati i thellë 12-0. Ndeshja është luajtur pasditen e së shtunës në Kamëz dhe është dominuar totalisht nga vajzat shkodrane të drejtuara nga trajneri Selami Pepaj. Vllaznia ka luajtur në këtë ndeshje me këtë formacion: Cadenoviç, VUjosheviç, Lazri, Proto, Sufaj, Bajrakurtaj, Gjini, Doçi, Franja, Gruda dhe Tula.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia test i suksesshëm me Adën. E mundi 6-1 në miqësoren e sotme

Shtyp pdf

Ka rezultuar i suksesshëm testi i sotëm i Vllaznisë ndaj Adës. Ajo ka fituar me rezultatin e thellë 6-1. Më shumë sesa rezultati, vlen loja e zhvilluar e cila e ka kënaqur stafin drejtues. Trajneri Canaj nuk ka preferuar të luajë me të gjithë titullarët në këtë ndeshje teksa disa prej tyre i ka lënë pushim e po ashtu edhe disa nga lojtarët që kanë probleme shëndetësore.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al