Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 26
Han., 19. Mar. 2018 14:00
KUKESI
KUKESI
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 25 57
2 KU 25 42
3 LA 25 39
4 FL 25 37
5 LU 25 37
6 PA 25 36
7 KA 25 34
8 VL 25 27
9 TE 25 23
10 LU 25 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot6682
mod_vvisit_counterDje8796
mod_vvisit_counterKete jave40543
mod_vvisit_counterTe gjitha6760704

Kemi 379 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Dritan Gjyrezi në zyrat e Juventusit për mbledhjen e rradhës të ECA-së

Shtyp pdf

Përfaqësuesi i Vllaznisë në shoqatën europiane të klubeve (ECA), menaxheri Dritan Gjyrezi, ka marrë pjesë në mbledhjen e rradhës të grupit të punës të kësaj shoqate. Siç kemi bërë të ditur edhe më parë, ai ka fituar të jetë pjesë e këtij grupi në mes 20 përfaqësuesve të klubeve të ndryshme të kontinentit tonë, grup ky që kryesohet nga presidenti aktual i Juventusit Andrea Anjeli.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Rajoviç, operohet me sukses në Kroaci. Kthimi në fushë i largët

Shtyp pdf

Mbrojtësi malazez Blazho Rajoviç është operuar. Lajmi konfirmohet nga pjestarë të stafit mjekësor të Vllaznisë të cilët janë interesuar për gjendjen e këtij futbollisti dhe tashmë gjithçka duket ok teksa ai ka filluar periudhën e rikuperimit. Nga sa mësohet, Rajoviç është operuar në një nga spitalet e Kroacisë, pikërisht aty ku pak muaj më parë u operua edhe futbollisti shkodran Xhevahir Sukaj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia- Ada miqësore të premten në 12.00 në fushën "Reshit Rusi"

Shtyp pdf

Vllaznia do ta shfrytëzojë ndërprerjen e kampionatit për të zhvilluar një ndeshje miqësore me ekipin e Adës. Drejtuesit e të dy skuadrave kanë rënë dakord për këtë gjë dhe miqësorja do luhet të premten në orën 12.00 në fushën sportive “Reshit Rusi”. Në fakt ndërprerja e kampionateve për shkak të ndeshjeve të ekipeve kombëtare në këtë periudhë duket paksa e pakuptimtë ngaqë shumë pak futbollistëve të ekipeve të këtyre kampionateve janë pjesë e kombëtareve megjithatë ky është një vendim i Federatës.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Disiplina jep verdiktin. Vllaznia e femrave është "Ok" për të huajat

Shtyp pdf

Komisioni i Disiplinës pranda Federatës Shqiptare të Futbollit i ka dhënë një përgjigje përfundimtare pretendimeve të drejtuesve të ekipit të Kinostudios në futbollin e femrave për dhënien e ndeshjes 3-0 aforfe atyre, pikërisht të ballafaqimit të tre javëve më parë me Vllazninë në Shkodër, të cilin e patën humbur në fushë me rezultatin e thellë 0-7.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al