Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7316
mod_vvisit_counterDje9026
mod_vvisit_counterKete jave44973
mod_vvisit_counterTe gjitha7760102

Kemi 136 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia U-19 fiton 3-0 në Elbasan. Vllaznia U-17 humbet 1-2

Shtyp pdf

Vllaznia U-19 vazhdon serinë e fitoreve dhe ruajtjen e vendit të parë në renditje. Ajo ka luajtur sot në transfertën e Elbasanit ndaj skuadrës vendase dhe ka triumfuar me rezultatin e pastër 3-0. Kundërshtari në fakt nuk ka qenë i ndonjë niveli shumë të lartë megjithatë ai është munduar t'i bëhet pengesë skuadrës së drejtuar nga trajneri Luan Zmijani por nuk ia ka dalë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazon 1-1 në "Qemal Stafa" ndaj Tiranës

Shtyp pdf

Vllaznia ka arritur të barazojë 1-1 në ndeshjen e luajtur pasditen e sotme në stadiumin "Qemal Stafa" ndaj Tiranës. Kjo ka qenë ndeshje e vlefshme për javën e 14-të të Superligës shqiptare. Një ndeshje me shumë tension brenda për të dy skuadrat si pasojë e renditjes së tyre. Në fushë ka qenë tjetër gjë. Gabime të shumta nga futbollistët dhe një lojë që nuk është ngjitur në lartësinë e duhur.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia në fushë ndaj Tiranës për të marrë fitoren

Shtyp pdf

Pas barazimit të arritur të mërkurën ndaj Partizanit për kupë, Vllaznia do të kërkojë një tjetër rezultat pozitiv sërish në stadiumin “Qemal Stafa” të kryeqytetit, këtë herë ndaj Tiranës për kampionat. Ndeshja do të luhet të shtunën në orën 13.30 dhe konsiderohet mjaft e rëndësishme për kuqeblutë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazon 0-0 në Tiranë me Partizanin për kupë

Shtyp pdf

Vllaznia ka barazuar 0-0 në ndeshjen e luajtur ndaj Partizanit, e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. E luajtur në "Qemal Stafa", ky rezultat favorizon më tepër ekipin shkodran për kalimin në turin çerekfinal ku do të ndeshet me ekipin e Flamurtarit. Në këtë ndeshje ndaj skuadrës së kuqe, trajneri Canaj sërish kishte probleme me formacionin.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al