Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 2
Die., 16. Sht. 2018 16:00
BURRELI
BURRELI
0:2 VLLAZNIA
VLLAZNIA

KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Pre., 21. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
2:0 DINAMO
DINAMO

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7743
mod_vvisit_counterDje14547
mod_vvisit_counterKete jave79967
mod_vvisit_counterTe gjitha8420227

Kemi 104 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Flamurtari- Vllaznia luhet ditën e dielë në orën 13.00 në Vlorë

Shtyp pdf

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike sot të gjitha datat dhe oraret e ndeshjeve që do të luhen deri në fund të vitit 2013. Bëhet fjalë për pesë ndeshjet që do luhen për kampionat dhe dy të tjerat e vlefshme për turin e dytë të Kupës së Shqipërisë. Duke iu referuar ndeshjave të kampionatit dhe kryesisht të javës së 12-të që do luhen këtë fundjavë, konstatohet se ndeshja Flamurtari- Vllaznia që do të luhet në Vlorë, është caktuar për të dielën.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e femrave mund Dajtin 12-0 dhe shpallet "kampione e dimrit"

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë në futboll për femra ka arritur edhe një tjetër fitore këtë javë. "Viktima" e saj ka qenë Dajti dhe në fund të ndeshjes është fiksuar rezultati i thellë 12-0. Ndeshja është luajtur pasditen e së shtunës në Kamëz dhe është dominuar totalisht nga vajzat shkodrane të drejtuara nga trajneri Selami Pepaj. Vllaznia ka luajtur në këtë ndeshje me këtë formacion: Cadenoviç, VUjosheviç, Lazri, Proto, Sufaj, Bajrakurtaj, Gjini, Doçi, Franja, Gruda dhe Tula.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia test i suksesshëm me Adën. E mundi 6-1 në miqësoren e sotme

Shtyp pdf

Ka rezultuar i suksesshëm testi i sotëm i Vllaznisë ndaj Adës. Ajo ka fituar me rezultatin e thellë 6-1. Më shumë sesa rezultati, vlen loja e zhvilluar e cila e ka kënaqur stafin drejtues. Trajneri Canaj nuk ka preferuar të luajë me të gjithë titullarët në këtë ndeshje teksa disa prej tyre i ka lënë pushim e po ashtu edhe disa nga lojtarët që kanë probleme shëndetësore.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Dritan Gjyrezi në zyrat e Juventusit për mbledhjen e rradhës të ECA-së

Shtyp pdf

Përfaqësuesi i Vllaznisë në shoqatën europiane të klubeve (ECA), menaxheri Dritan Gjyrezi, ka marrë pjesë në mbledhjen e rradhës të grupit të punës të kësaj shoqate. Siç kemi bërë të ditur edhe më parë, ai ka fituar të jetë pjesë e këtij grupi në mes 20 përfaqësuesve të klubeve të ndryshme të kontinentit tonë, grup ky që kryesohet nga presidenti aktual i Juventusit Andrea Anjeli.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al