Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot5482
mod_vvisit_counterDje9721
mod_vvisit_counterKete jave15203
mod_vvisit_counterTe gjitha7496279

Kemi 118 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia- Kastrioti luhet të dielën në orën 14.00 pa tifozë

Shtyp pdf

Ndeshja Vllaznia- Kastrioti e vlefshme për javën e tetë të Superligës shqiptare, do të luhet ditën e dielë me datë 20 tetor 2013, ora 14.00 në stadiumin "Loro Boriçi". Kështu ka njoftuar sot Federata Shqiptare e Futbollit. Në fakt, në media të ndryshme si kalendar ka qenë dita e premte e caktuar për zhvillimin e kësaj ndeshje por nuk do jetë kështu. Ajo do luhet të dielën. Njëkohësisht, siç është bërë tashmë e njohur, kjo ndeshje por edhe ajo e rradhës po në Shkodër me Bylisin e vlefshme për javën e 10-të, do të luhen pa tifozë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

11-metërshi, një makth i vërtetë për futbollistët e Vllaznia U-19

Shtyp pdf

Shënimi nga pika e bardhë e 11-metërshit është kthyer në një makth të vërtetë mesa duket për futbollistët e ekipit Vllaznia U-19. Për ta vërtetuar këtë gjë mjafton të përmendim faktin se ata kanë humbur plot tre 11-metërsha të akorduar nga gjyqtarët në favor të tyre. Historia e humbjes së tyre ka nisur javën e kaluar në ndeshjen e javës së kaluar ndaj Flamurtarit kur Vllaznia ka fituar të drejtën e një 11-metërshi dhe trajneri Luan Zmijani ia ngarkoi atë mbrojtësit Denis Pjeshka, për të shfytëzuar qetësinë dhe saktësinë e tij.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-19 barazim 1-1 në Pogradec, Vllaznia U-17 humbet 1-2

Shtyp pdf

Javë jo shumë e mbarë ka qenë kjo e katërta për ekipet e Akademisë Vllaznia. Ato kanë luajtur ndeshjet e tyre të rradhës sot në Pogradec ndaj ekipeve të këtij qyteti dhe kanë arritur të marrin vetëm një barazim e një humbje. Ndeshja e parë që është zhvilluar ka qenë ajo e 17 vjeçarëve.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Agim Canaj: Gabimet me Skënderbeun dhe Teutën i kemi lënë pas

Shtyp pdf

Tekniku Agim Canaj është i kënaqur me mënyrën si kanë shkuar gjërat në miqësoren e sotme ndaj Adës, ku i ka dhënë mundësinë të gjithë futbollistëve të tregojnë vlerat e tyre. Në një prononcim për gazetarët pas kësaj miqësoreje, ai ka folur edhe për situatën pas humbjes së fundit me Teutën, analizën e bërë por edhe për ndeshjen e rradhës me Kastriotin. Ja intervista e plotë e trajnerit të skuadrës sonë:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al